plasma-desktop - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bg: Премахване

en: Configure…
bg: Конфигуриране…

en: Show Alternatives…
bg: Показване на алтернативи…

en: Spacer width
bg: Широчина на разделител

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
bg: Гъвкав размер

en: Open Panel configuration ui
bg: Отваряне на графичен интерфейс за конфигурация на панел

en: Add Widgets…
bg: Добавяне на уиджети…
