kcmkwindecoration - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: More actions for this window
lv: Vairāk darbību ar šo logu

en: Application menu
lv: Programmu izvēlne

en: On all desktops
lv: Visās darbvirsmās

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Context help
lv: Konteksta palīdzība

en: Shade
lv: Saritināt

en: Keep below other windows
lv: Turēt zem pārējiem logiem

en: Keep above other windows
lv: Turēt virs pārējiem logiem

en: Spacer
lv: Atdalītājs

[ctx: %1 is the name of a border size]
en: Theme default (%1)
lv: Motīva noklusējums (%1)

en: This tool allows you to set the window decoration theme for the currently active session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
lv: Šis rīks ļauj iestatīt logu noformējuma motīvu pašreizējai aktīvajai sesijai, to nejauši neiestatot uz motīvu, kas nav pieejams vai nav jau uzlikts.

en: The name of the window decoration theme you wish to set for KWin. Passing a full path will attempt to find a theme in that directory, and then apply that if one can be deduced.
lv: Logu noformējuma motīva nosaukums, kuru vēlaties iestatīt „KWin“. Pilna ceļa norādīšanas rezultātā sistēma mēģinās atrast motīvu attiecīgajā mapē un to uzlikt, ja tiks atrasts.

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
lv: Parādīt visus sistēmā pieejamos motīvus (un norādīt pašreiz aktīvo)

en: Resolved %1 to the KWin Aurorae theme "%2", and will attempt to set that as your current theme.
lv: Atrisināja %1 uz „KWin Aurorae“ motīvu „%2“, ko mēģinās iestatīt par pašreizējo motīvu.

en: You attempted to pass a file path, but this could not be resolved to a theme, and we will have to abort, due to having no theme to set
lv: Mēģinājāt norādīt datnes ceļu, bet sistēma šajā ceļā neatrada motīvu, tāpēc darbības ir apturētas.

en: The requested theme "%1" is already set as the window decoration theme.
lv: Pieprasītais motīvs „%1“ jau ir uzlikts kā logu noformējuma motīvs.

en: Successfully applied the cursor theme %1 to your current Plasma session
lv: Šai „Plasma“ sesijai ir uzlikts kursora motīvs „%1“

en: Failed to save your theme settings - the reason is unknown, but this is an unrecoverable error. You may find that simply trying again will work.
lv: Neizdevās saglabāt motīva iestatījumus — nezināms iemesls, bet no šīs kļūdas nevar atkopties. Iespējams, darbība izdosies, ja vienkārši mēģināsiet vēlreiz.

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
lv: Neizdevās atrast motīvu „%1“. Motīvam ir jābūt kādam no šiem: %2

en: You have the following KWin window decoration themes on your system:
lv: Jūsu sistēmā ir šādi „KWin“ logu noformējuma motīvi:

en: Titlebar
lv: Virsrakstjosla

en: Drop button here to remove it
lv: Pogu nometiet šeit, lai to noņemtu

en: Drag buttons between here and the titlebar
lv: Velciet pogas starp šo vietu un virsrakstjoslu

en: Titlebar Buttons
lv: Virsrakstjoslas pogas

[ctx: checkbox label]
en: Close windows by double clicking the menu button
lv: Aizveriet logus, veicot dubultklikšķi uz izvēlnes pogas

[ctx: popup tip]
en: Click and hold on the menu button to show the menu.
lv: Nospiediet un turiet uz izvēlnes pogas, lai atvērtu izvēlni.

[ctx: checkbox label]
en: Show titlebar button tooltips
lv: Rādīt virsrakstjoslas pogu paskaidres

[ctx: Selector label]
en: Window border size:
lv: Logu apmales izmērs:

[ctx: button text]
en: Configure Titlebar Buttons…
lv: Pielāgot virsrakstjoslas pogas…

[ctx: @action:button as in, "Get New Window Decorations"]
en: Get New…
lv: Iegūt jaunas…

en: Edit %1 Theme…
lv: Rediģēt %1 motīvu…

en: No window borders
lv: Bez logu apmalēm

en: No side window borders
lv: Bez logu sānu apmalēm

en: Tiny window borders
lv: Mazas logu apmales

en: Normal window borders
lv: Normālas logu apmales

en: Large window borders
lv: Lielas logu apmales

en: Very large window borders
lv: Ļoti lielas logu apmales

en: Huge window borders
lv: Milzīgas logu apmales

en: Very huge window borders
lv: Pavisam milzīgas logu apmales

en: Oversized window borders
lv: Pārmērīgi lielas logu apmales
