kweather - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Clear
nn: Klårvêr

en: Cloudy
nn: Skya

en: Partly Sunny
nn: Delvis sol

en: Light Clouds
nn: Lettskya

en: Fog
nn: Tåke

en: Heavy Rain
nn: Kraftig regn

en: Heavy Sleet
nn: Kraftig sludd

en: Heavy Snow
nn: Sterkt snøfall

en: Light Rain
nn: Lett regn

en: Light Sleet
nn: Lett sludd

en: Light Snow
nn: Lett snøfall

en: Partly Cloudy
nn: Delvis skya

en: Rain
nn: Regn

en: Sleet
nn: Sludd

en: Snow
nn: Snø

en: Unknown
nn: Ukjend
