kweather - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Clear
cs: Jasno

en: Cloudy
cs: Zamračeno

en: Partly Sunny
cs: Částečně slunečno

en: Light Clouds
cs: Lehká oblačnost

en: Fog
cs: Mlha

en: Heavy Rain
cs: Silný déšť

en: Thunderstorm with Heavy Rain
cs: Bouřka se silným deštěm

en: Heavy Rain Shower
cs: Silné dešťové přeháňky

en: Thunderstorm with Heavy Rain Shower
cs: Bouřka se silnými dešťovými přeháňkami

en: Heavy Sleet
cs: Silná plískanice

en: Thunderstorm with Heavy Sleet
cs: Bouřka se silným deštěm se sněhem

en: Heavy Sleet Shower
cs: Silné přeháňky se sněhem

en: Thunderstorm with Heavy Sleet Shower
cs: Bouřka se silnými dešťovými přeháňkami se sněhem

en: Heavy Snow
cs: Silné sněžení

en: Heavy Snow Shower
cs: Silná sněhová přeháňka

en: Thunderstorm with Heavy Snow Shower
cs: Bouřka se silnými sněhovými přeháňkami

en: Light Rain
cs: Mírný déšť

en: Thunderstorm with Light Rain
cs: Bouřka se slabým deštěm

en: Light Rain Shower
cs: Slabé dešťové přeháňky

en: Thunderstorm with Light Rain Shower
cs: Bouřka se slabými dešťovými přeháňkami

en: Light Sleet
cs: Slabá plískanice

en: Thunderstorm with Light Sleet
cs: Bouřka se slabým deštěm se sněhem

en: Light Sleet Shower
cs: Slabé sněhové přeháňky

en: Light Snow
cs: Slabé sněžení

en: Thunderstorm with Light Snow
cs: Bouřka se slabými sněhovými přeháňkami

en: Light Snow Shower
cs: Slabé sněhové přeháňky

en: Thunderstorm with Light Sleet Shower
cs: Bouřka se slabými dešťovými přeháňkami

en: Thunderstorm with Light Snow Shower
cs: Bouřka se slabými sněhovými přeháňkami

en: Partly Cloudy
cs: Polojasno

en: Rain
cs: Déšť

en: Thunderstorm with Rain
cs: Bouřka s deštěm

en: Rain Shower
cs: Dešťové přeháňky

en: Thunderstorm with Rain Shower
cs: Bouřka s dešťovými přeháňkami

en: Sleet
cs: Plískanice

en: Thunderstorm with Sleet
cs: Bouřka s deštěm se sněhem

en: Sleet Shower
cs: Přeháňka deště se sněhem

en: Thunderstorm with Sleet Shower
cs: Bouřka se slabými dešťovými přeháňkami se sněhem

en: Snow
cs: Sníh

en: Thunderstorm with Snow
cs: Bouřka se sněhem

en: Snow Shower
cs: Sněhové přeháňky

en: Thunderstorm with Snow Shower
cs: Bouřka se sněhovými přeháňkami

en: Unknown
cs: Neznámý
