kscreen - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Presentation mode is enabled
sl: Predstavitveni način je omogočen

en: Configure Display Settings…
sl: Nastavitve zaslonov …

en: Enable Presentation Mode
sl: Omogoči predstavitveni način

en: User enabled presentation mode
sl: Uporabnik je omogočil predstavitveni način

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
sl: To bo preprečevalo, da bi se vaš zaslon in računalnik samodejno ugasnila.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
sl[0]: %2 in %1 drugih programov uveljavljajo predstavitveni način.
sl[1]: %2 in %1 drugi program uveljavljata predstavitveni način.
sl[2]: %2 in %1 druga programa uveljavljajo predstavitveni način.
sl[3]: %2 in %1 drugi programi uveljavljajo predstavitveni način.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
sl: %1 uveljavlja predstavitveni način.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
sl: %1 uveljavlja predstavitveni način: %2

en: Screen Layout
sl: Postavitev zaslonov

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
sl: Drugačno postavitev zaslonov lahko uporabite le, če je priključenih več prikazovalnih naprav.
