kscreen - en to ia translation catalogue (10 entries)

en: Presentation mode is enabled
ia: Modo de presentation es habilitate

en: Configure Display Settings…
ia: Configura preferentias de monstrator...

en: Enable Presentation Mode
ia: Habilita modo de presentation

en: User enabled presentation mode
ia: Modo de presentation habilitate per le usator

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
ia: Isto impedira que tu schermo e computator essera extinguite automaticamente.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
ia[0]: %2 e %1 altere application es applicante modo de presentation.
ia[1]: %2 e %1 altere applicationes es applicante modo de presentation.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
ia: %1 es applicante modo de presentation.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
ia: %1 es applicante modo de presentation: %2

en: Screen Layout
ia: Disposition de schermo

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
ia: Tu solmente pote applicar un differente disposition de schermo quando il ha plus que un dispositivo de monstrator connectite.
