kscreen - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Presentation mode is enabled
gl: O modo de presentación está activado

en: Configure Display Settings…
gl: Configurar as pantallas…

en: Enable Presentation Mode
gl: Activar o modo de presentación

en: User enabled presentation mode
gl: O usuario activou o modo de presentación

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
gl: Isto impedirá que a pantalla e o computador se apaguen automaticamente.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
gl[0]: %2 e %1 aplicación máis están impoñendo o modo de presentación.
gl[1]: %2 e %1 aplicacións máis están impoñendo o modo de presentación.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
gl: %1 está impoñendo o modo de presentación.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
gl: %1 está impoñendo o modo de presentación: %2

en: Screen Layout
gl: Disposición de pantalla

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
gl: Só pode aplicar unha disposición de pantalla diferente cando hai máis dun dispositivo de pantalla conectado.
