kscreen - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Presentation mode is enabled
eo: Prezenta reĝimo estas ebligita

en: Configure Display Settings…
eo: Agordi ekranajn agordojn...

en: Enable Presentation Mode
eo: Ebligi Prezentreĝimon

en: User enabled presentation mode
eo: Uzanto ebligita prezenta reĝimo

en: This will prevent your screen and computer from turning off automatically.
eo: Ĉi tio malhelpos vian ekranon kaj komputilon aŭtomate malŝalti.

[ctx: Some Application and n others enforce presentation mode]
en: %2 and %1 other application are enforcing presentation mode. | %2 and %1 other applications are enforcing presentation mode.
eo[0]: %2 kaj %1 alia aplikaĵo devigas prezentreĝimon.
eo[1]: %2 kaj %1 aliaj aplikaĵoj devigas prezentreĝimon.

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
eo: %1 devigas prezentreĝimon.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
eo: %1 devigas prezentreĝimon: %2

en: Screen Layout
eo: Ekrana aranĝo

en: You can only apply a different screen layout when there is more than one display device plugged in.
eo: Vi povas apliki malsaman ekranan aranĝon nur kiam estas pli ol unu ekranaparato konektita.
