kscreen - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Presentation mode is enabled
cs: Režim prezentace je zapnut

en: Configure Display Settings…
cs: Nastavit možnosti obrazovky...

en: Enable Presentation Mode
cs: Povolit prezentační režim

en: User enabled presentation mode
cs: Uživatel zapnul prezentační režim

[ctx: Some Application enforce presentation mode]
en: %1 is enforcing presentation mode.
cs: %1 si vynucuje prezentační režim.

[ctx: Some Application enforce presentation mode: Reason provided by the app]
en: %1 is enforcing presentation mode: %2
cs: %1 si vynucuje prezentační režim: %2

en: Screen Layout
cs: Rozvržení obrazovek
