kdecoration - en to sa translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
sa: अस्य गवाक्ष कृते अधिकानि क्रियाणि

en: Application menu
sa: अनुप्रयोग सूचि

en: On one desktop
sa: एकस्मिन् कार्यमुखे

en: On all desktops
sa: सर्वेषु कार्यमुखेषु

en: Minimize
sa: न्यूनतमं करोतु

en: Restore
sa: निर्यत्

en: Maximize
sa: अधिकतमं कुर्वन्तु

en: Close
sa: निमील्यताम्

en: Context help
sa: सन्दर्भ सहाय्यम्

en: Unshade
sa: अनच्छाया

en: Shade
sa: छाया

en: Don't keep below other windows
sa: अन्येषां गवाक्षानां अधः न स्थापयन्तु

en: Keep below other windows
sa: अन्येषां गवाक्षानां अधः स्थापयन्तु

en: Don't keep above other windows
sa: अन्येषां गवाक्षानां उपरि न स्थापयन्तु

en: Keep above other windows
sa: अन्येषां गवाक्षानां उपरि स्थापयन्तु
