kdecoration - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
ro: Acțiuni suplimentare pentru această fereastră

en: Application menu
ro: Meniul aplicației

en: On one desktop
ro: Pe un birou

en: On all desktops
ro: Pe toate birourile

en: Minimize
ro: Minimizează

en: Restore
ro: Restabilește

en: Maximize
ro: Maximizează

en: Close
ro: Închide

en: Context help
ro: Ajutor contextual

en: Unshade
ro: Desfășoară

en: Shade
ro: Strânge

en: Don't keep below other windows
ro: Nu ține sub alte ferestre

en: Keep below other windows
ro: Ține sub alte ferestre

en: Don't keep above other windows
ro: Nu ține deasupra altor ferestre

en: Keep above other windows
ro: Ține deasupra altor ferestre
