kdecoration - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
pa: ਇਸ ਵਿੰਡੋ ਲਈ ਹੋਰ ਕਾਰਵਾਈਆਂ

en: Application menu
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਮੇਨੂ

en: On one desktop
pa: ਇੱਕ ਡੈਸਕਟਾਪ ਉੱਤੇ

en: On all desktops
pa: ਸਾਰੇ ਡੈਸਕਟਾਪਾਂ ਉੱਤੇ

en: Minimize
pa: ਘੱਟੋ-ਘੱਟ

en: Restore
pa: ਬਹਾਲ ਕਰੋ

en: Maximize
pa: ਵੱਧੋ-ਵੱਧ

en: Close
pa: ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Context help
pa: ਪ੍ਰਸੰਗ ਮਦਦ

en: Unshade
pa: ਬਿਨਾਂ-ਸ਼ੇਡ

en: Shade
pa: ਸ਼ੇਡ

en: Don't keep below other windows
pa: ਹੋਰ ਵਿੰਡੋਆਂ ਦੇ ਹੇਠਾਂ ਨਾ ਰੱਖੋ

en: Keep below other windows
pa: ਹੋਰ ਵਿੰਡੋਆਂ ਦੇ ਹੇਠਾਂ ਰੱਖੋ

en: Don't keep above other windows
pa: ਹੋਰ ਵਿੰਡੋਆਂ ਦੇ ਉੱਤੇ ਨਾ ਰੱਖੋ

en: Keep above other windows
pa: ਹੋਰ ਵਿੰਡੋਆਂ ਦੇ ਉੱਤੇ ਰੱਖੋ
