kdecoration - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
ja: このウィンドウに対するその他のアクション

en: Application menu
ja: アプリケーションメニュー

en: On one desktop
ja: 一つのデスクトップに表示

en: On all desktops
ja: すべてのデスクトップに表示

en: Minimize
ja: 最小化

en: Restore
ja: 復元

en: Maximize
ja: 最大化

en: Close
ja: 閉じる

en: Context help
ja: コンテキストヘルプ

en: Unshade
ja: シェード解除

en: Shade
ja: シェード

en: Don't keep below other windows
ja: 他のウィンドウの下に保持しない

en: Keep below other windows
ja: 他のウィンドウより下に表示

en: Don't keep above other windows
ja: 他のウィンドウの上に保持しない

en: Keep above other windows
ja: 他のウィンドウより上に表示
