kdecoration - en to is translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
is: Fleiri aðgerðir fyrir þennan glugga

en: Application menu
is: Forritavalmynd

en: On one desktop
is: Á einu skjáborði

en: On all desktops
is: Á öllum skjáborðum

en: Minimize
is: Fela

en: Restore
is: Endurheimta

en: Maximize
is: Fullstækka

en: Close
is: Loka

en: Context help
is: Samhengishjálp

en: Unshade
is: Rúlla niður

en: Shade
is: Rúlla upp

en: Don't keep below other windows
is: Ekki hafa undir öðrum gluggum

en: Keep below other windows
is: Hafa undir öðrum gluggum

en: Don't keep above other windows
is: Ekki hafa yfir öðrum gluggum

en: Keep above other windows
is: Hafa yfir öðrum gluggum
