kdecoration - en to he translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
he: פעולות נוספות לחלון הזה

en: Application menu
he: תפריט היישום

en: On one desktop
he: בשולחן עבודה אחד

en: On all desktops
he: בכל שולחנות העבודה

en: Minimize
he: מזעור

en: Restore
he: שחזור

en: Maximize
he: הגדלה

en: Close
he: סגירה

en: Context help
he: עזרה לפי הקשר

en: Unshade
he: ביטול הצללה

en: Shade
he: הצללה

en: Don't keep below other windows
he: לא להסתיר מאחורי חלונות אחרים

en: Keep below other windows
he: להסתיר מאחורי חלונות אחרים

en: Don't keep above other windows
he: לא לקדם מעל חלונות אחרים

en: Keep above other windows
he: לקדם מעל חלונות אחרים
