kdecoration - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
eo: Pliaj agoj por ĉi tiu fenestro

en: Application menu
eo: Aplikaĵa menuo

en: On one desktop
eo: Sur unu labortablo

en: On all desktops
eo: Sur ĉiuj labortabloj

en: Minimize
eo: Minimumigi

en: Restore
eo: Restaŭri

en: Maximize
eo: Maksimumigi

en: Close
eo: Fermi

en: Context help
eo: Kunteksta helpo

en: Unshade
eo: Malombrigi

en: Shade
eo: Ombrigi

en: Don't keep below other windows
eo: Ne teni sub aliaj fenestroj

en: Keep below other windows
eo: Teni sub aliaj fenestroj

en: Don't keep above other windows
eo: Ne teni super aliaj fenestroj

en: Keep above other windows
eo: Teni super aliaj fenestroj
