kdecoration - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
bg: Допълнителни действия за този прозорец

en: Application menu
bg: Меню на приложение

en: On one desktop
bg: На един работен плот

en: On all desktops
bg: На всички работни плотове

en: Minimize
bg: Минимизиране

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Maximize
bg: Максимизиране

en: Close
bg: Затваряне

en: Context help
bg: Контекстна помощ

en: Unshade
bg: Разгъване

en: Shade
bg: Сгъване

en: Don't keep below other windows
bg: Без задържане под другите прозорци

en: Keep below other windows
bg: Задържане под другите прозорците

en: Don't keep above other windows
bg: Без задържане над другите прозорци

en: Keep above other windows
bg: Задържане над другите прозорци
