kdecoration - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: More actions for this window
ar: إجراءات أكثر لهذه النافذة

en: Application menu
ar: قائمة التّطبيق

en: On one desktop
ar: على سطح مكتب واحد

en: On all desktops
ar: على كلّ أسطح المكتب

en: Minimize
ar: صغّر

en: Restore
ar: استعد

en: Maximize
ar: كبّر

en: Close
ar: أغلق

en: Context help
ar: مساعدة السياقية

en: Unshade
ar: ألغ التظليل

en: Shade
ar: ظلل

en: Don't keep below other windows
ar: لا تبقها أسفل النوافذ الأخرى

en: Keep below other windows
ar: أبقها أسفل النوافذ الأخرى

en: Don't keep above other windows
ar: لا تبقها أعلى النوافذ الأخرى

en: Keep above other windows
ar: أبقها أعلى النوافذ الأخرى
