bluedevil - en to eo translation catalogue (40 entries)

en: Disconnect
eo: Malkonekti

en: Connect
eo: Konekti

en: Browse Files
eo: Foliumi Dosieroj

en: Send File
eo: Sendi Dosieron

en: Copy
eo: Kopii

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Remote Name
eo: Fora Nomo

en: Address
eo: Adreso

en: Paired
eo: Parigita

en: Trusted
eo: Fidinda

en: Adapter
eo: Adaptilo

en: Disconnecting
eo: Malkonekti

en: Connecting
eo: Konektante

en: Connected
eo: Konektis

en: Connection failed
eo: Konekto malsukcesis

en: Audio device
eo: Sona aparato

en: Input device
eo: Eniga aparato

en: Phone
eo: Telefono

en: File transfer
eo: Dosiera translokigo

en: Send file
eo: Sendi dosieron

en: Input
eo: Enigo

en: Audio
eo: Aŭdio

en: Network
eo: Reto

en: Other device
eo: Alia aparato

en: %1% Battery
eo: %1% Baterio

en: Enable
eo: Ebligi

en: No Bluetooth adapters available
eo: Neniuj Bluetooth-adaptiloj haveblaj

en: Bluetooth is disabled
eo: Bluetooth estas malŝaltita

en: No devices paired
eo: Neniuj aparatoj pariĝis

en: Bluetooth is disabled; middle-click to enable
eo: Bluetooth estas malŝaltita; mezklaku por ebligi

en: No adapters available
eo: Neniuj adaptiloj haveblaj

en: Bluetooth is offline
eo: Bluetooth estas eksterrete

en: Middle-click to disable Bluetooth
eo: Mezklaku por malŝalti Bluetooth

en: No connected devices
eo: Neniuj konektitaj aparatoj

en: %1 connected
eo: %1 konektita

[ctx: Number of connected devices]
en: %1 connected device | %1 connected devices
eo[0]: %1 konektita aparato
eo[1]: %1 konektitaj aparatoj

en: Pair Device…
eo: Parigi Aparaton…

en: Enable Bluetooth
eo: Ebligi Bluetooth

en: Configure &Bluetooth…
eo: Agordi &Bludenton…
