bluedevil - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Disconnect
az: Ayırmaq

en: Connect
az: Qoşmaq

en: Browse Files
az: Fayllara baxış

en: Send File
az: Fayl göndərmək

en: Copy
az: Surətini çıxarmaq

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: Remote Name
az: Cihazın adı

en: Address
az: Ünvan

en: Paired
az: Qoşuldu

en: Trusted
az: Etibarlıdır

en: Adapter
az: Uzlaşdırıcı

en: Disconnecting
az: Ayrılır

en: Connecting
az: Qoşulur

en: Connected
az: Qoşuldu

en: Connection failed
az: Bağlantı baş tutmadı

en: Audio device
az: Səs cihazı

en: Input device
az: Daxiletmə cihazı

en: Phone
az: Telefon

en: File transfer
az: Fayl ötürməsi

en: Send file
az: Fayl göndərmək

en: Input
az: Daxil etmək

en: Audio
az: Səs

en: Network
az: Şəbəkə

en: Other device
az: Digər cihaz

en: %1% Battery
az: %1% Batareya

en: Enable
az: Aktiv edin

en: No Bluetooth adapters available
az: Əlçatan Bluetooth uzlaşdırıcıları yoxdur

en: Bluetooth is disabled
az: Bluetooth söndürülüb

en: Bluetooth is disabled; middle-click to enable
az: Bluetooth söndürülüb, açmaq üçün orta düyməyə vur

en: No adapters available
az: Əlçatan uzlaşdırıcılar yoxdur

en: Bluetooth is offline
az: Aktiv Bluetooth yoxdur

en: Middle-click to disable Bluetooth
az: Bluetooth-u söndürmək üçün orta düyməyə vur

en: No connected devices
az: Qoşulmuş cihaz yoxdur

en: %1 connected
az: %1 qoşulub

[ctx: Number of connected devices]
en: %1 connected device | %1 connected devices
az[0]: %1 qoşulmuş cihaz
az[1]: %1 qoşulmuş cihaz

en: Enable Bluetooth
az: Bluetooth-u aktiv etmək

en: Configure &Bluetooth…
az: &Bluetooth Ayarları…

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed:HostIsDown]
en: The device is unreachable
az: Bu cihaz əlçatmazdır

[ctx: Notification when the connection failed due to Failed]
en: Connection to the device failed
az: Cihaza qoşulmaq mümkün olmadı

[ctx: Notification when the connection failed due to NotReady]
en: The device is not ready
az: Bu cihaz hazır deyil
